Job offers
GenAI Solution Architect
Published on: 1711065600

Informacje o projekcie:

  • Branża: Konsulting
  • Siedziba firmy: Kraków
  • Obszar projektu: projektowanie rozwiązań AI
  • Praca zdalna: 100%, gotowość do przyjazdów do biura raz na miesiąc
  • Podróże służbowe: 10%
  • Długość projektu: długofalowa współpraca
  • Język angielski: C1
  • Metodologia: Agile
  • Warunki finansowe poufne; umowa o pracę + premie + ekwiwalenty

Zakres zadań:

  • Identyfikowanie obszarów, gdzie można zastosować sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe w celu optymalizacji procesów, automatyzacji zadań i poprawy podejmowania decyzji
  • Opracowywanie kompleksowej architektury sztucznej inteligencji, która odpowiada celom biznesowym, uwzględniając integrację danych, wybór modelu i skalowalność systemu
  • Uczestniczenia w rozmowach na temat projektowania rozwiązań AI, oferując techniczne wsparcie i wgląd w celu wspierania procesów podejmowania decyzji
  • Kierowanie procesem oceny i wyboru technologii, frameworków i narzędzi sztucznej inteligencji wspierających rozwój rozwiązań
  • Prowadzenie warsztatów z klientami
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem
  • Śledzenie najnowszych osiągnięć w dziedzinie sztucznej inteligencji, badanie i ocenianie nowych technologii, w celu zapewnienia, że rozwiązania pozostaną innowacyjne i konkurencyjne
Closes in 8 days!

Location:

Salary:

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenia w projektowaniu i architekturze rozwiązań opartych na sztucznej inteligencji, ze szczególnym uwzględnieniem automatyzacji end-to-end
  • Umiejętności w wykorzystaniu technologii sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego do optymalizacji i transformacji operacji biznesowych
  • Praktyka w opracowywaniu modeli Generative AI oraz umiejętność formułowana rozwiązań w tym zakresie
  • Specjalistyczna wiedza w zakresie technik uczenia maszynowego, frameworkach deep learningowych, przetwarzaniu obrazów oraz technologiach związanych z AI i GenAI
  • Znajomość dowolnej platformy chmurowej (AWS, Azure, Google Cloud)

Oferujemy:

  • Możliwość kierowania projektami od początku do końca
  • Pracę z wyjątkowym, międzynarodowym zespołem przyjaznych, zmotywowanych i wielotematycznie uzdolnionych osób
  • Wewnętrzne programy rozwoju oraz budżet na szkolenia
  • Dostęp do platform e-learningowych
  • Najnowszy sprzęt Apple
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet medyczny z opieką stomatologiczną
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne
  • Samochód służbowy
Any questions? Contact

Maria Kozlowska

Recruitment Specialist

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients