Job offers
Główna Księgowa/Główny Księgowy
Published on: 1712880000

Informacje o projekcie:

  • Branża: Produkcja
  • Rodzaj projektu: Księgowość
  • Lokalizacja: Warszawa (praca stacjonarna)
  • Wymagane języki: Polski & Angielski
  • Rodzaj umowy: UoP (czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie: 18000 - 23000 PLN brutto (w zależności od doświadczenia kandydata/ki)

Zakres zadań:

  • Kontrola operacji działu finansowo-księgowego
  • Przygotowywanie miesięcznych raportów oraz sprawozdań Intrastat a także sprawozdań podatkowych do GUS (VAT, CIT, podatek u źródła)
  • Sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych
  • Uzgadnianie sald z dostawcami
  • Rozliczanie inwentaryzacji
  • Udział w audytach i współpracowanie z audytorami
  • Bieżąca współpraca z działem produkcji oraz zakupów
  • Prowadzenie kontaktu z instytucjami administracyjnymi, organami podatkowymi i zewnętrznymi firmami/dostawcami
  • Uczestniczenie w audytach
  • Prowadzenie ewidencji działań księgowych oraz wspieranie procesu kontroli zgodności operacji finansowych

Closes in 12 days!

Location:

Salary:

18000 - 23000 PLN brutto

Wymagania:

  • 3-5 lat doświadczenia na stanowisku Główna Księgowa/Główny Księgowy
  • Praktyczne doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Znajomość przepisów podatkowych oraz innych niezbędnych regulacji prawnych
  • Doświadczenie z pracą w systemach ERP
  • Znajomość języka angielskiego - poziom B2
  • Komunikatywność oraz dbałość o szczegóły

Oferujemy:

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Bony świąteczne
  • Dopłaty do paliwa
  • Premia roczna
  • Spotkania integracyjne
  • Możliwości rozwoju i poszerzania kompetencji
Any questions? Contact

Agnieszka Bazyl

Recruitment Specialist

Visit Linkedin profile

Explore more

Find out how it is to work with us

Our Clients

We proudly deliver to the leaders across industries.

Our Clients